22 Aralık Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
VST%55Beraberlik%24S04%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 96%
Neden?
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Schalke 04 1615.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,94
Beklenen gol (dep.)
1,09
Toplam beklenen gol
3,03
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Schalke 04 1615.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1615).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, VfB Stuttgart 1734.
- Schalke 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,94, Schalke 04 1,09).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,15 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).