KuponperestV2
3 Mart Pazar · 15:30
VfB Stuttgart
5-1Maç sonucu · İY 3-0
Hannover 96

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,38

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%71
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%12
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%86
2.5 üst
%65
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.53.01.40.40.10.0
18.47.73.41.00.20.0
2119.44.21.30.30.1
38.77.83.51.00.20.0
45.44.82.20.60.10.0
52.72.41.10.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 73%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%88
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%66
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Hannover 96 1620.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1620).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, VfB Stuttgart 1734.
  • Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven65/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Hannover 96 1620.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, VfB Stuttgart 1734.
  • Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven66/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,48, Hannover 96 0,90).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,48, Hannover 96 0,90).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,48, Hannover 96 0,90).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,48, Hannover 96 0,90).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,48, Hannover 96 0,90).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,48, Hannover 96 0,90).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,48, Hannover 96 0,90).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,48, Hannover 96 0,90).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Hannover 96 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart kalesini maçların %23'inde, Hannover 96 %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven71/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven57/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Hannover 96 deplasmanda maç başına 2,79 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven58/100Orta risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Hannover 96 için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,21 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfB Stuttgart — Hannover 96 · Kuponperest