18 Mayıs Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
VST%63Beraberlik%19BMÖ%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Borussia Mönchengladbach 1543.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,34
Beklenen gol (dep.)
1,07
Toplam beklenen gol
3,40
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Borussia Mönchengladbach 1543.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1722 — 1543).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, VfB Stuttgart 1722.
- Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,34, Borussia Mönchengladbach 1,07).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,34, Borussia Mönchengladbach 1,07).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).