13 Nisan Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
VST%38Beraberlik%23BLE%39
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%68
Güven50/100Orta riskModel uyumu 43%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,23, Bayer Leverkusen 1,42).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,23
Beklenen gol (dep.)
1,42
Toplam beklenen gol
2,65
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Bayer Leverkusen 1620.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1620).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, VfB Stuttgart 1734.
- Bayer Leverkusen deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,23, Bayer Leverkusen 1,42).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,23, Bayer Leverkusen 1,42).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Bayer Leverkusen son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).