KuponperestV2
9 Ocak Cumartesi · 18:00
VfB Stuttgart
18:00Matchday 15
Augsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,58

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%88
2.5 üst
%70
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
02.94.33.51.80.70.2
15.58.97.03.71.50.5
25.68.87.03.71.50.5
33.75.94.62.41.00.3
41.92.92.31.20.50.2
50.71.20.90.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 100%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Augsburg 1608.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1722 — 1608).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, VfB Stuttgart 1722.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, Augsburg 1608.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1608, VfB Stuttgart 1722.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,00, Augsburg 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,00, Augsburg 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,00, Augsburg 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,00, Augsburg 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,00, Augsburg 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,00, Augsburg 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,00, Augsburg 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,00, Augsburg 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven66/100Orta risk
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart kalesini maçların %23'inde, Augsburg %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven72/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,00.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven62/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,00.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,00.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,01 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,01 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfB Stuttgart — Augsburg · Kuponperest