KuponperestV2
6 Kasım Çarşamba · 23:00
VfB Stuttgart
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Atalanta BC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

2,79

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%25
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%78
2.5 üst
%51
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
06.77.74.51.70.50.1
110126.92.70.80.2
28.09.35.32.10.60.1
34.24.82.81.10.30.1
41.61.91.10.40.10.0
50.50.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 73%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1644, Atalanta BC 1620.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1644 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1620, VfB Stuttgart 1644.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1644, Atalanta BC 1620.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1620, VfB Stuttgart 1644.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,55, Atalanta BC 1,15).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,55, Atalanta BC 1,15).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,55, Atalanta BC 1,15).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,55, Atalanta BC 1,15).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,55, Atalanta BC 1,15).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,55, Atalanta BC 1,15).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,55, Atalanta BC 1,15).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,55, Atalanta BC 1,15).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta BC son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart kalesini maçların %23'inde, Atalanta BC %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven61/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,55.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven44/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,55.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,55.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven52/100Orta risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven69/100Yüksek risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfB Stuttgart — Atalanta BC · Kuponperest