KuponperestV2
31 Mart Pazar · 17:30
VfB Stuttgart
3-3Maç sonucu · İY 1-0
1. FC Heidenheim 1846

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,29

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%25
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%85
2.5 üst
%64
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.04.93.21.40.40.1
17.59.96.32.70.90.2
27.59.66.22.60.80.2
34.96.34.01.70.60.1
42.43.12.00.90.30.1
51.01.20.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 72%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%75
Elo gücü%86
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1722 — 1487).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, VfB Stuttgart 1722.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, VfB Stuttgart 1722.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,97, 1. FC Heidenheim 1846 1,28).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven64/100Orta risk
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven64/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart kalesini maçların %23'inde, 1. FC Heidenheim 1846 %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven74/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven63/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven66/100Orta risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfB Stuttgart — 1. FC Heidenheim 1846 · Kuponperest