9 Kasım Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
VEN%26Beraberlik%30PAR%44
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%67
Güven62/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,84, Parma Calcio 1913 1,15).
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,84
Beklenen gol (dep.)
1,15
Toplam beklenen gol
1,99
En olası skor
0-1
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Parma Calcio 1913 1543.
- Venezia iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
- Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1457 — 1543).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Venezia 1457.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,84, Parma Calcio 1913 1,15).
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,84, Parma Calcio 1913 1,15).
- Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Yüksek risk
- Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).