KuponperestV2
22 Şubat Cumartesi · 17:00
Venezia
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Lazio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

2,75

En olası skor

0-2

%15

Ev sahibi kazanır
%7
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%76
Karşılıklı gol
%32
1.5 üst
%75
2.5 üst
%51
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.41416126.73.0
13.27.48.26.13.51.6
20.81.92.11.60.90.4
30.10.30.40.30.20.1
40.00.00.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 77%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%69
Elo gücü%67
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%9
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Lazio 1760.
  • Venezia iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
  • Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven81/100Orta risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1457 — 1760).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%74
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Venezia 1457.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %76'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%26
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Lazio 1760.
  • Venezia iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
  • Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Venezia 1457.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %76'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven81/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,51, Lazio 2,25).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,51, Lazio 2,25).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,51, Lazio 2,25).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven73/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,51, Lazio 2,25).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven83/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,51, Lazio 2,25).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven78/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,51, Lazio 2,25).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,51, Lazio 2,25).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,51, Lazio 2,25).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%36
Güven67/100Yüksek risk
  • Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%64
Güven67/100Orta risk
  • Venezia kalesini maçların %17'inde, Lazio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %68'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,51 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%40
Güven69/100Orta risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,51.
  • İç sahada maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%11
Güven76/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,51.
  • İç sahada maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven82/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,51.
  • İç sahada maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven78/100Düşük risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Venezia iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven73/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Venezia iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven71/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Venezia iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%6
Güven70/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%54
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven70/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,21 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven67/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,76.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Venezia — Lazio · Kuponperest