KuponperestV2
27 Ocak Pazartesi · 20:30
Venezia
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Hellas Verona

Kuponperest analizi

VEN%31Beraberlik%31HVE%38

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%64
Güven63/100Orta riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,90, Hellas Verona 1,22).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,90

Beklenen gol (dep.)

1,22

Toplam beklenen gol

2,11

En olası skor

0-1

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Hellas Verona 1427.
  • Venezia iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1457 — 1427).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Venezia 1457.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,90, Hellas Verona 1,22).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,90, Hellas Verona 1,22).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven64/100Orta risk
  • Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Venezia — Hellas Verona · Kuponperest