KuponperestV2
12 Mayıs Pazartesi · 18:30
Venezia
2-1Maç sonucu · İY 0-0
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,49

En olası skor

0-1

%12

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%71
2.5 üst
%46
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.3129.54.91.90.6
17.8129.34.81.80.6
23.96.04.62.30.90.3
31.31.91.50.80.30.1
40.30.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%72
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, ACF Fiorentina 1594.
  • Venezia iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1457 — 1594).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1594, Venezia 1457.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, ACF Fiorentina 1594.
  • Venezia iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,53 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1594, Venezia 1457.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven71/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,98, ACF Fiorentina 1,53).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,98, ACF Fiorentina 1,53).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,98, ACF Fiorentina 1,53).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,98, ACF Fiorentina 1,53).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,98, ACF Fiorentina 1,53).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,98, ACF Fiorentina 1,53).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,98, ACF Fiorentina 1,53).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Venezia 0,98, ACF Fiorentina 1,53).
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Venezia son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven61/100Orta risk
  • Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven61/100Orta risk
  • Venezia kalesini maçların %17'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven76/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,53 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven70/100Düşük risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Venezia iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Venezia iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven74/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Venezia iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Venezia — ACF Fiorentina · Kuponperest