17 Şubat Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
VAL%33Beraberlik%23SEV%44
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%85
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Sevilla için beklenen gol: 1,95.
- Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
- Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,49
Beklenen gol (dep.)
1,95
Toplam beklenen gol
3,44
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Sevilla 1587.
- Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1604 — 1587).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Valencia 1604.
- Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,49, Sevilla 1,95).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,49, Sevilla 1,95).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).