KuponperestV2
19 Ocak Pazar · 23:00
Valencia
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Real Sociedad de Fútbol

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,65

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%55
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%86
2.5 üst
%68
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.85.86.44.62.51.1
13.88.69.26.63.61.6
22.86.16.64.82.61.1
31.32.93.22.31.20.5
40.51.01.10.80.40.2
50.10.30.30.20.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 78%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1604 — 1636).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Valencia 1604.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Valencia 1604.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,44, Real Sociedad de Fútbol 2,17).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,44, Real Sociedad de Fútbol 2,17).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,44, Real Sociedad de Fútbol 2,17).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,44, Real Sociedad de Fútbol 2,17).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,44, Real Sociedad de Fútbol 2,17).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,44, Real Sociedad de Fútbol 2,17).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,44, Real Sociedad de Fútbol 2,17).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,44, Real Sociedad de Fútbol 2,17).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,60 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Valencia kalesini maçların %30'inde, Real Sociedad de Fútbol %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven62/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven67/100Düşük risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven57/100Orta risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Valencia — Real Sociedad de Fútbol · Kuponperest