KuponperestV2
21 Mayıs Pazar · 18:30
Valencia
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Real Madrid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,02

En olası skor

0-2

%12

Ev sahibi kazanır
%10
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%72
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%82
2.5 üst
%59
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.711139.95.82.7
13.38.09.37.24.22.0
21.22.93.42.61.50.7
30.30.70.80.60.40.2
40.10.10.10.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 70%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%60
Elo gücü%64
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1595, Real Madrid 1892.
  • Valencia iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %10'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1595 — 1892).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Valencia 1595.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %72'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1595, Real Madrid 1892.
  • Valencia iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %10'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Valencia 1595.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %72'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,73, Real Madrid 2,34).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,73, Real Madrid 2,34).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,73, Real Madrid 2,34).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,73, Real Madrid 2,34).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,73, Real Madrid 2,34).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,73, Real Madrid 2,34).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,73, Real Madrid 2,34).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,73, Real Madrid 2,34).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven58/100Yüksek risk
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven58/100Orta risk
  • Valencia kalesini maçların %27'inde, Real Madrid %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,73 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven55/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 0,73.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 0,73.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 0,73.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven75/100Düşük risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,34.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven67/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,34.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven63/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,34.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Valencia — Real Madrid · Kuponperest