30 Mart Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
VAL%42Beraberlik%26RMA%32
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%58
Güven58/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Valencia 1604.
- RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,38
Beklenen gol (dep.)
1,21
Toplam beklenen gol
2,59
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Valencia 1604, RCD Mallorca 1582.
- Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1604 — 1582).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Valencia 1604.
- RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,38, RCD Mallorca 1,21).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,38, RCD Mallorca 1,21).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
- RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).