KuponperestV2
3 Nisan Pazartesi · 21:00
Valencia
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Rayo Vallecano de Madrid

Kuponperest analizi

VAL%33Beraberlik%25RVA%42

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%83
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,32

Beklenen gol (dep.)

1,69

Toplam beklenen gol

3,01

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1595, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Valencia iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1595 — 1634).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Valencia 1595.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Rayo Vallecano de Madrid 1,69).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Rayo Vallecano de Madrid 1,69).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Valencia — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest