20 Mayıs Pazar · 12:00
Kuponperest analizi
VAL%45Beraberlik%28DLA%26
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%74
Güven66/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Valencia 1599, Deportivo La Coruña 1620.
- Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,57
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
2,75
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Valencia 1599, Deportivo La Coruña 1620.
- Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1599 — 1620).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Deportivo La Coruña 1620, Valencia 1599.
- Deportivo La Coruña deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,57, Deportivo La Coruña 1,18).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
- Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,57, Deportivo La Coruña 1,18).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,61 gol yedi.
- Deportivo La Coruña son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Valencia son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Deportivo La Coruña son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,75 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).