KuponperestV2
22 Aralık Pazar · 16:00
Valencia
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Deportivo Alavés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,12

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%40
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%81
2.5 üst
%60
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.67.05.83.11.30.4
16.5118.74.71.90.6
25.08.06.53.51.40.5
32.54.03.21.80.70.2
40.91.51.20.70.30.1
50.30.40.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 90%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%84
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Deportivo Alavés 1581.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1604 — 1581).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Valencia 1604.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Deportivo Alavés 1581.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Valencia 1604.
  • Deportivo Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,50, Deportivo Alavés 1,62).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,50, Deportivo Alavés 1,62).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,50, Deportivo Alavés 1,62).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,50, Deportivo Alavés 1,62).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,50, Deportivo Alavés 1,62).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,50, Deportivo Alavés 1,62).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,50, Deportivo Alavés 1,62).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,50, Deportivo Alavés 1,62).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven59/100Orta risk
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • Valencia kalesini maçların %30'inde, Deportivo Alavés %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven61/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,50.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,50.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,50.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,62.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,62.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,62.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Valencia — Deportivo Alavés · Kuponperest