KuponperestV2
16 Eylül Cumartesi · 16:15
Valencia
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Club Atlético de Madrid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,29

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%14
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%67
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%85
2.5 üst
%65
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
03.98.6107.84.52.1
13.58.59.77.54.32.0
21.74.04.73.62.11.0
30.61.31.51.20.70.3
40.10.30.40.30.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 71%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%70
Geçmiş frekans%58
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1595, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Valencia iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1595 — 1792).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Valencia 1595.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1595, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Valencia iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Valencia 1595.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,96, Club Atlético de Madrid 2,32).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,96, Club Atlético de Madrid 2,32).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,96, Club Atlético de Madrid 2,32).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,96, Club Atlético de Madrid 2,32).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,96, Club Atlético de Madrid 2,32).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,96, Club Atlético de Madrid 2,32).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,96, Club Atlético de Madrid 2,32).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 0,96, Club Atlético de Madrid 2,32).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Valencia kalesini maçların %27'inde, Club Atlético de Madrid %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,96 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven65/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 0,96.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 0,96.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven76/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 0,96.
  • İç sahada maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven75/100Düşük risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven60/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven65/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Valencia — Club Atlético de Madrid · Kuponperest