KuponperestV2
22 Şubat Cumartesi · 20:30
Valencia
0-3Maç sonucu · İY 0-2
Club Atlético de Madrid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,27

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%17
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%61
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.18.69.36.73.61.6
14.29.39.97.13.81.6
22.34.95.23.82.00.9
30.81.71.81.30.70.3
40.20.50.50.40.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 84%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%58
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1604 — 1792).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%59
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Valencia 1604.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Valencia 1604.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,06, Club Atlético de Madrid 2,15).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,06, Club Atlético de Madrid 2,15).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,06, Club Atlético de Madrid 2,15).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,06, Club Atlético de Madrid 2,15).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,06, Club Atlético de Madrid 2,15).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,06, Club Atlético de Madrid 2,15).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,06, Club Atlético de Madrid 2,15).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,06, Club Atlético de Madrid 2,15).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Valencia kalesini maçların %30'inde, Club Atlético de Madrid %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven66/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven68/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven75/100Düşük risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven61/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven65/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Valencia — Club Atlético de Madrid · Kuponperest