KuponperestV2
12 Mayıs Pazar · 18:30
Valencia
3-1Maç sonucu · İY 2-1
CD Alavés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,77

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%76
2.5 üst
%52
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.47.44.61.90.60.1
19.6127.22.90.90.2
27.69.25.62.30.70.2
33.94.82.91.20.40.1
41.51.91.10.50.10.0
50.50.60.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 0.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%94
Monte Carlo%93
Geçmiş frekans%95
Ensemble sonucu%94

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, CD Alavés 1620.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1601 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Valencia 1601.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, CD Alavés 1620.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Valencia 1601.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven53/100Yüksek risk
  • Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Valencia kalesini maçların %23'inde, CD Alavés %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven62/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven55/100Orta risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Valencia — CD Alavés · Kuponperest