12 Mayıs Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
VAL%44Beraberlik%26CAL%30
En güçlü istatistiksel sinyal
0.5 üst%94
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,56
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
2,77
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Valencia 1601, CD Alavés 1620.
- Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1601 — 1620).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Valencia 1601.
- CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,56, CD Alavés 1,22).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
- CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).