KuponperestV2
21 Eylül Cumartesi · 17:30
Utrecht
3-2Maç sonucu · İY 2-2
Willem II Tilburg

Kuponperest analizi

UTR%58Beraberlik%24WII%18

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%55
Güven57/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Utrecht için beklenen gol: 2,90.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Willem II Tilburg deplasmanda maç başına 3,83 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,90

Beklenen gol (dep.)

1,81

Toplam beklenen gol

4,71

En olası skor

2-1

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1493, Willem II Tilburg 1371.
  • Utrecht iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1493 — 1371).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Willem II Tilburg 1371, Utrecht 1493.
  • Willem II Tilburg deplasmanda oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%84
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,71 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,90, Willem II Tilburg 1,81).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 alt

Toplam gol

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,71 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,90, Willem II Tilburg 1,81).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Willem II Tilburg son 11 maçta maç başına 0,88 gol attı, 3,71 gol yedi.
  • Utrecht son maçlarının %9'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%79
Güven66/100Orta risk
  • Utrecht son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
  • Willem II Tilburg son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
Utrecht — Willem II Tilburg · Kuponperest