KuponperestV2
15 Aralık Pazar · 14:15
Utrecht
3-3Maç sonucu · İY 1-1
Go Ahead Eagles

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 33 ms

Beklenen toplam gol

4,92

En olası skor

2-2

%6

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%82
1.5 üst
%96
2.5 üst
%87
3.5 üst
%72

Skor olasılık matrisi

012345
00.91.92.52.11.30.7
11.84.85.84.93.01.5
22.25.46.85.63.51.8
31.74.25.34.42.71.4
41.02.43.12.51.60.8
50.51.11.41.20.70.4

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%87
Geçmiş frekans%86
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1493, Go Ahead Eagles 1506.
  • Utrecht iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven48/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1493 — 1506).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Go Ahead Eagles 1506, Utrecht 1493.
  • Go Ahead Eagles deplasmanda oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1493, Go Ahead Eagles 1506.
  • Utrecht iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Go Ahead Eagles 1506, Utrecht 1493.
  • Go Ahead Eagles deplasmanda oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven54/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,82 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,32, Go Ahead Eagles 2,50).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 üst

Toplam gol

%96
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,82 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,32, Go Ahead Eagles 2,50).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 üst

Toplam gol

%86
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,82 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,32, Go Ahead Eagles 2,50).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

3.5 üst

Toplam gol

%72
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,82 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,32, Go Ahead Eagles 2,50).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

4.5 üst

Toplam gol

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,82 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,32, Go Ahead Eagles 2,50).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 alt

Toplam gol

%4
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,82 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,32, Go Ahead Eagles 2,50).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
  • Utrecht son maçlarının %9'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%14
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,82 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,32, Go Ahead Eagles 2,50).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
  • Utrecht son maçlarının %9'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,82 beklenen gol hesaplıyor (Utrecht 2,32, Go Ahead Eagles 2,50).
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Go Ahead Eagles son 11 maçta maç başına 1,93 gol attı, 2,58 gol yedi.
  • Utrecht son maçlarının %9'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%84
Güven59/100Orta risk
  • Utrecht son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
  • Go Ahead Eagles son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %82'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • Utrecht kalesini maçların %0'inde, Go Ahead Eagles %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %18'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven65/100Düşük risk
  • Utrecht için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Go Ahead Eagles deplasmanda maç başına 3,17 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven49/100Orta risk
  • Utrecht için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Go Ahead Eagles deplasmanda maç başına 3,17 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Utrecht için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Go Ahead Eagles deplasmanda maç başına 3,17 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven64/100Orta risk
  • Go Ahead Eagles için beklenen gol: 2,50.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Utrecht iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven51/100Orta risk
  • Go Ahead Eagles için beklenen gol: 2,50.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Utrecht iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Go Ahead Eagles için beklenen gol: 2,50.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Utrecht iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%29
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%89
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%68
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%47
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%92
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven48/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Utrecht — Go Ahead Eagles · Kuponperest