KuponperestV2
8 Mayıs Pazartesi · 18:30
Udinese Calcio
2-0Maç sonucu · İY 2-0
UC Sampdoria

Kuponperest analizi

UCA%47Beraberlik%29USA%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%76
Güven61/100Orta riskModel uyumu 53%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, UC Sampdoria 1620.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,58

Beklenen gol (dep.)

0,97

Toplam beklenen gol

2,55

En olası skor

1-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, UC Sampdoria 1620.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UC Sampdoria 1620, Udinese Calcio 1533.
  • UC Sampdoria deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,58, UC Sampdoria 0,97).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,58, UC Sampdoria 0,97).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven62/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • UC Sampdoria son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — UC Sampdoria · Kuponperest