KuponperestV2
17 Aralık Pazar · 15:00
Udinese Calcio
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Sassuolo Calcio

Kuponperest analizi

UCA%35Beraberlik%25SCA%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven63/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Udinese Calcio 1546.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,31

Beklenen gol (dep.)

1,46

Toplam beklenen gol

2,76

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Sassuolo Calcio 1569.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1569).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Udinese Calcio 1546.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,31, Sassuolo Calcio 1,46).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,31, Sassuolo Calcio 1,46).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Sassuolo Calcio · Kuponperest