Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
2,98
En olası skor
1-1
%10
- Ev sahibi kazanır
- %43
- Beraberlik
- %23
- Deplasman kazanır
- %34
- Karşılıklı gol
- %58
- 1.5 üst
- %79
- 2.5 üst
- %59
- 3.5 üst
- %35
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.3 | 7.0 | 4.9 | 2.2 | 0.8 | 0.2 |
| 1 | 8.2 | 11 | 7.7 | 3.5 | 1.2 | 0.3 |
| 2 | 6.6 | 9.0 | 6.1 | 2.8 | 1.0 | 0.3 |
| 3 | 3.5 | 4.7 | 3.2 | 1.5 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 1.4 | 1.9 | 1.3 | 0.6 | 0.2 | 0.1 |
| 5 | 0.4 | 0.6 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 2.5 üst
Uyum 91%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Salernitana 1919 1620.
- Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1620).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Udinese Calcio 1546.
- Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Salernitana 1919 1620.
- Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Udinese Calcio 1546.
- Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,59, Salernitana 1919 1,37).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,59, Salernitana 1919 1,37).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,59, Salernitana 1919 1,37).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,59, Salernitana 1919 1,37).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,59, Salernitana 1919 1,37).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,59, Salernitana 1919 1,37).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,59, Salernitana 1919 1,37).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,59, Salernitana 1919 1,37).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Udinese Calcio kalesini maçların %23'inde, Salernitana 1919 %7'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Udinese Calcio için beklenen gol: 1,59.
- İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
- Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Udinese Calcio için beklenen gol: 1,59.
- İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
- Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Udinese Calcio için beklenen gol: 1,59.
- İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
- Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,37.
- Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
- Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,37.
- Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
- Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,37.
- Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
- Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,95.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.