1 Mart Cumartesi · 20:45
Kuponperest analizi
UCA%34Beraberlik%28PCA%39
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%66
Güven58/100Orta riskModel uyumu 77%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Udinese Calcio 1546.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,11
Beklenen gol (dep.)
1,27
Toplam beklenen gol
2,38
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Parma Calcio 1913 1543.
- Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1543).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Udinese Calcio 1546.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,11, Parma Calcio 1913 1,27).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,11, Parma Calcio 1913 1,27).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).