11 Mayıs Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
UCA%44Beraberlik%24MON%33
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%67
Güven65/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,72, Monza 1,64).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,72
Beklenen gol (dep.)
1,64
Toplam beklenen gol
3,36
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Monza 1431.
- Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1431).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Udinese Calcio 1546.
- Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,72, Monza 1,64).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,72, Monza 1,64).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,56 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).