KuponperestV2
8 Nisan Cumartesi · 12:30
Udinese Calcio
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Monza

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

3,37

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%85
2.5 üst
%66
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.65.74.72.61.10.3
15.910.08.14.41.80.6
25.18.46.93.81.50.5
32.94.83.92.10.90.3
41.32.01.70.90.40.1
50.40.70.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Monza 1431.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1431).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Udinese Calcio 1533.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Monza 1431.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Udinese Calcio 1533.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,71, Monza 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,71, Monza 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,71, Monza 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,71, Monza 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,71, Monza 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,71, Monza 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,71, Monza 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,71, Monza 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven64/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio kalesini maçların %23'inde, Monza %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven58/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Monza için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Udinese Calcio — Monza · Kuponperest