KuponperestV2
2 Kasım Cumartesi · 18:00
Udinese Calcio
0-2Maç sonucu · İY 0-2
Juventus

Kuponperest analizi

UCA%19Beraberlik%22JUV%58

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Udinese Calcio 1546.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,91

Beklenen gol (dep.)

1,96

Toplam beklenen gol

2,87

En olası skor

0-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Juventus 1743.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1743).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%58
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Udinese Calcio 1546.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,91, Juventus 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,91, Juventus 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Juventus · Kuponperest