KuponperestV2
30 Mart Cumartesi · 15:00
Udinese Calcio
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Genoa CFC

Kuponperest analizi

UCA%43Beraberlik%28GCF%29

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%85
Güven65/100Düşük riskModel uyumu 74%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,12, Genoa CFC 0,83).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,12

Beklenen gol (dep.)

0,83

Toplam beklenen gol

1,95

En olası skor

1-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1600, Genoa CFC 1542.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1600 — 1542).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Udinese Calcio 1600.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%35
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,12, Genoa CFC 0,83).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%65
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,12, Genoa CFC 0,83).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Udinese Calcio — Genoa CFC · Kuponperest