22 Aralık Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
UCA%38Beraberlik%27FCA%35
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%83
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 84%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Frosinone Calcio 0,95).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,13
Beklenen gol (dep.)
0,95
Toplam beklenen gol
2,08
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Frosinone Calcio 1664.
- Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1664).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Udinese Calcio 1589.
- Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Frosinone Calcio 0,95).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Frosinone Calcio 0,95).
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Yüksek risk
- Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).