KuponperestV2
23 Nisan Pazar · 15:00
Udinese Calcio
3-0Maç sonucu · İY 3-0
Cremonese

Kuponperest analizi

UCA%42Beraberlik%26CRE%32

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%77
Güven66/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,27, Cremonese 1,11).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,27

Beklenen gol (dep.)

1,11

Toplam beklenen gol

2,39

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Cremonese 1529.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1529).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cremonese 1529, Udinese Calcio 1533.
  • Cremonese deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,27, Cremonese 1,11).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,27, Cremonese 1,11).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Cremonese son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Cremonese · Kuponperest