KuponperestV2
18 Şubat Pazar · 15:00
Udinese Calcio
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Cagliari Calcio

Kuponperest analizi

UCA%32Beraberlik%24CCA%44

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven57/100Orta riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Udinese Calcio 1546.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,30

Beklenen gol (dep.)

1,64

Toplam beklenen gol

2,94

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Cagliari Calcio 1549.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1549).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Udinese Calcio 1546.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,30, Cagliari Calcio 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,30, Cagliari Calcio 1,64).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Cagliari Calcio · Kuponperest