KuponperestV2
12 Kasım Pazar · 15:00
Udinese Calcio
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Atalanta BC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,12

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%22
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%56
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%82
2.5 üst
%61
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.88.98.85.72.71.1
15.2109.96.43.11.2
23.05.85.63.61.70.7
31.12.22.11.30.70.3
40.30.60.60.40.20.1
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 89%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%78
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Atalanta BC 1672.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1672).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Udinese Calcio 1533.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Atalanta BC 1672.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Udinese Calcio 1533.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Atalanta BC 1,94).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Atalanta BC 1,94).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Atalanta BC 1,94).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Atalanta BC 1,94).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Atalanta BC 1,94).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Atalanta BC 1,94).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Atalanta BC 1,94).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,13, Atalanta BC 1,94).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven61/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio kalesini maçların %23'inde, Atalanta BC %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven64/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven72/100Düşük risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven57/100Orta risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Atalanta BC için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Udinese Calcio — Atalanta BC · Kuponperest