KuponperestV2
9 Aralık Pazar · 15:00
Udinese Calcio
1-3Maç sonucu · İY 1-1
Atalanta

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,47

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%55
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%71
2.5 üst
%46
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.514116.12.50.8
17.0129.55.12.10.7
23.04.94.02.20.90.3
30.81.41.10.60.20.1
40.20.30.20.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 57%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%79
Elo gücü%64
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Atalanta 1620.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Udinese Calcio 1589.
  • Atalanta deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, Atalanta 1620.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, Udinese Calcio 1589.
  • Atalanta deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Atalanta 1,63).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Atalanta 1,63).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Atalanta 1,63).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Atalanta 1,63).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Atalanta 1,63).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Atalanta 1,63).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Atalanta 1,63).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,85, Atalanta 1,63).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio kalesini maçların %23'inde, Atalanta %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,85 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 0,85.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Atalanta deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven52/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 0,85.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Atalanta deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven70/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 0,85.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Atalanta deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven61/100Orta risk
  • Atalanta için beklenen gol: 1,63.
  • Deplasmanda maç başına 2,36 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • Atalanta için beklenen gol: 1,63.
  • Deplasmanda maç başına 2,36 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Atalanta için beklenen gol: 1,63.
  • Deplasmanda maç başına 2,36 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven49/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Udinese Calcio — Atalanta · Kuponperest