KuponperestV2
24 Eylül Pazar · 15:00
Udinese Calcio
0-2Maç sonucu · İY 0-1
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,23

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%48
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%85
2.5 üst
%61
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
03.97.37.34.72.30.9
14.99.89.56.23.11.2
23.36.46.34.12.00.8
31.42.82.81.80.90.3
40.50.90.90.60.30.1
50.10.20.20.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%85
Geçmiş frekans%84
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, ACF Fiorentina 1613.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1613).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1613, Udinese Calcio 1533.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, ACF Fiorentina 1613.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1613, Udinese Calcio 1533.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,32, ACF Fiorentina 1,96).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,28 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio kalesini maçların %23'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven61/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,32.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven63/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,32.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,32.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven72/100Düşük risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven41/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Udinese Calcio — ACF Fiorentina · Kuponperest