KuponperestV2
8 Şubat Cumartesi · 18:30
UD Las Palmas
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Villarreal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 37 ms

Beklenen toplam gol

2,45

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%70
2.5 üst
%46
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.9128.94.21.50.4
18.7139.04.31.50.4
24.56.44.62.20.80.2
31.52.21.50.70.30.1
40.40.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%76
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Villarreal 1702.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1702).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, UD Las Palmas 1507.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Villarreal 1702.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, UD Las Palmas 1507.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven70/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,01, Villarreal 1,43).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,01, Villarreal 1,43).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,01, Villarreal 1,43).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,01, Villarreal 1,43).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,01, Villarreal 1,43).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,01, Villarreal 1,43).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,01, Villarreal 1,43).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,01, Villarreal 1,43).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas kalesini maçların %13'inde, Villarreal %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven64/100Orta risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven68/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 1,43.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 1,43.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 1,43.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%18
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

UD Las Palmas — Villarreal · Kuponperest