KuponperestV2
10 Şubat Cumartesi · 21:00
UD Las Palmas
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,31

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%52
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%65
2.5 üst
%41
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
01014115.11.90.5
18.3129.04.41.60.5
23.65.23.81.90.70.2
31.01.51.10.50.20.1
40.20.30.20.10.00.0
50.00.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 73%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%79
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Valencia 1604.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1604).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, UD Las Palmas 1507.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Valencia 1604.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, UD Las Palmas 1507.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 0,85, Valencia 1,46).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%65
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 0,85, Valencia 1,46).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 0,85, Valencia 1,46).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 0,85, Valencia 1,46).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 0,85, Valencia 1,46).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 0,85, Valencia 1,46).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 0,85, Valencia 1,46).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 0,85, Valencia 1,46).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas kalesini maçların %13'inde, Valencia %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,85 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven55/100Orta risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,85.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,85.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,85.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven62/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

UD Las Palmas — Valencia · Kuponperest