KuponperestV2
16 Ağustos Cuma · 21:30
UD Las Palmas
2-2Maç sonucu · İY 1-1
Sevilla

Kuponperest analizi

ULA%33Beraberlik%25SEV%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven65/100Orta riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, UD Las Palmas 1507.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,44

Beklenen gol (dep.)

1,70

Toplam beklenen gol

3,13

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Sevilla 1589.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1589).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, UD Las Palmas 1507.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,70).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,70).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
UD Las Palmas — Sevilla · Kuponperest