KuponperestV2
14 Nisan Pazar · 14:00
UD Las Palmas
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Sevilla

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,00

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%35
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%41
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%81
2.5 üst
%58
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
04.67.36.33.51.50.5
16.2119.05.02.10.7
24.67.76.53.61.50.5
32.23.73.11.70.70.2
40.81.31.10.60.30.1
50.20.40.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%65
Elo gücü%66
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Sevilla 1587.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1587).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, UD Las Palmas 1507.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Sevilla 1587.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, UD Las Palmas 1507.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,68).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,68).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,68).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,68).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,68).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,68).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,68).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,44, Sevilla 1,68).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven62/100Orta risk
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas kalesini maçların %13'inde, Sevilla %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven61/100Orta risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

UD Las Palmas — Sevilla · Kuponperest