KuponperestV2
25 Ağustos Cuma · 19:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 33 ms

Beklenen toplam gol

3,34

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%49
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%85
2.5 üst
%65
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
04.07.16.74.11.90.7
15.3109.35.82.71.0
23.87.06.54.01.90.7
31.83.23.01.90.90.3
40.61.11.00.60.30.1
50.20.30.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 94%
Dixon-Coles%55
Monte Carlo%58
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%56

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1636).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, UD Las Palmas 1507.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, UD Las Palmas 1507.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,39, Real Sociedad de Fútbol 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,39, Real Sociedad de Fútbol 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,39, Real Sociedad de Fútbol 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,39, Real Sociedad de Fútbol 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,39, Real Sociedad de Fútbol 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,39, Real Sociedad de Fútbol 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,39, Real Sociedad de Fútbol 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,39, Real Sociedad de Fútbol 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven64/100Orta risk
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas kalesini maçların %13'inde, Real Sociedad de Fútbol %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven63/100Orta risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven74/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven72/100Düşük risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven61/100Orta risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

UD Las Palmas — Real Sociedad de Fútbol · Kuponperest