KuponperestV2
3 Kasım Cuma · 21:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 110 ms

Beklenen toplam gol

2,93

En olası skor

1-2

%13

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%59
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%80
2.5 üst
%57
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.8109.76.02.81.0
15.6119.96.12.81.0
23.05.55.13.11.40.5
31.01.91.71.10.50.2
40.30.50.40.30.10.0
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 86%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%59
Geçmiş frekans%63
Elo gücü%63
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Club Atlético de Madrid 1792.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1792).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, UD Las Palmas 1507.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %59'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Club Atlético de Madrid 1792.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, UD Las Palmas 1507.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %59'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,02, Club Atlético de Madrid 1,85).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven62/100Orta risk
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven62/100Orta risk
  • UD Las Palmas kalesini maçların %13'inde, Club Atlético de Madrid %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven67/100Orta risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven71/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven77/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,02.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven75/100Düşük risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven64/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven71/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

UD Las Palmas — Club Atlético de Madrid · Kuponperest