24 Ocak Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
ULA%41Beraberlik%26COS%33
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%59
Güven58/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, UD Las Palmas 1507.
- CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,61
Beklenen gol (dep.)
1,36
Toplam beklenen gol
2,97
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, CA Osasuna 1548.
- UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1548).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, UD Las Palmas 1507.
- CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,61, CA Osasuna 1,36).
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,61, CA Osasuna 1,36).
- UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).