KuponperestV2
17 Eylül Pazar · 18:30
UD Las Palmas
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Athletic Club

Kuponperest analizi

ULA%33Beraberlik%28ACL%39

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven64/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1621, UD Las Palmas 1507.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,20

Beklenen gol (dep.)

1,34

Toplam beklenen gol

2,54

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Athletic Club 1621.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1621).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1621, UD Las Palmas 1507.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,20, Athletic Club 1,34).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,20, Athletic Club 1,34).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
UD Las Palmas — Athletic Club · Kuponperest