KuponperestV2
15 Eylül Pazar · 19:30
UD Las Palmas
2-3Maç sonucu · İY 0-2
Athletic Club

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 38 ms

Beklenen toplam gol

2,70

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%40
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%76
2.5 üst
%51
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
07.39.66.73.01.00.3
19.0138.53.91.30.4
25.87.95.42.50.80.2
32.53.32.31.00.40.1
40.81.10.70.30.10.0
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%67
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Athletic Club 1633.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1633).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, UD Las Palmas 1507.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Athletic Club 1633.
  • UD Las Palmas iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, UD Las Palmas 1507.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,27, Athletic Club 1,36).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,27, Athletic Club 1,36).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,27, Athletic Club 1,36).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,27, Athletic Club 1,36).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,27, Athletic Club 1,36).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,27, Athletic Club 1,36).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,27, Athletic Club 1,36).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (UD Las Palmas 1,27, Athletic Club 1,36).
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • UD Las Palmas son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven60/100Orta risk
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas kalesini maçların %13'inde, Athletic Club %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven65/100Orta risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 1,27.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven68/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven62/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,36.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

UD Las Palmas — Athletic Club · Kuponperest