KuponperestV2
11 Kasım Cumartesi · 16:15

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,71

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%49
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%89
2.5 üst
%73
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.75.15.33.61.80.7
14.18.78.65.82.91.2
23.57.07.04.72.41.0
31.93.83.82.61.30.5
40.81.51.61.10.50.2
50.20.50.50.30.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 87%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • UD Almería iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1636).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, UD Almería 1620.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • UD Almería iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, UD Almería 1620.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,63, Real Sociedad de Fútbol 2,02).
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,63, Real Sociedad de Fútbol 2,02).
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,63, Real Sociedad de Fútbol 2,02).
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,63, Real Sociedad de Fútbol 2,02).
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,63, Real Sociedad de Fútbol 2,02).
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,63, Real Sociedad de Fútbol 2,02).
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • UD Almería son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,63, Real Sociedad de Fútbol 2,02).
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • UD Almería son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,63, Real Sociedad de Fútbol 2,02).
  • UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • UD Almería son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven64/100Orta risk
  • UD Almería son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • UD Almería kalesini maçların %20'inde, Real Sociedad de Fútbol %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven59/100Orta risk
  • UD Almería için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • UD Almería için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • UD Almería için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven68/100Düşük risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • UD Almería iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven58/100Orta risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • UD Almería iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • UD Almería iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

UD Almería — Real Sociedad de Fútbol · Kuponperest