30 Mart Cumartesi · 16:15
Kuponperest analizi
UAL%43Beraberlik%26COS%31
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%64
Güven60/100Orta riskModel uyumu 86%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,88, CA Osasuna 1,48).
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,88
Beklenen gol (dep.)
1,48
Toplam beklenen gol
3,37
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, CA Osasuna 1548.
- UD Almería iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1548).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, UD Almería 1620.
- CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,88, CA Osasuna 1,48).
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (UD Almería 1,88, CA Osasuna 1,48).
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- UD Almería son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- UD Almería son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).