KuponperestV2
31 Ağustos Çarşamba · 18:30
UC Sampdoria
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Lazio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

1,87

En olası skor

0-1

%19

Ev sahibi kazanır
%20
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%34
1.5 üst
%54
2.5 üst
%30
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
01519124.91.50.4
19.6127.63.11.00.2
23.13.92.41.00.30.1
30.70.80.50.20.10.0
40.10.10.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 71%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%80
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UC Sampdoria 1620, Lazio 1708.
  • UC Sampdoria iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,71 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1708).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1708, UC Sampdoria 1620.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UC Sampdoria 1620, Lazio 1708.
  • UC Sampdoria iç sahada oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,71 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1708, UC Sampdoria 1620.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%87
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 0,65, Lazio 1,25).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%61
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 0,65, Lazio 1,25).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 0,65, Lazio 1,25).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 0,65, Lazio 1,25).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 0,65, Lazio 1,25).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 0,65, Lazio 1,25).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • UC Sampdoria son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 0,65, Lazio 1,25).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • UC Sampdoria son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (UC Sampdoria 0,65, Lazio 1,25).
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • UC Sampdoria son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • UC Sampdoria kalesini maçların %10'inde, Lazio %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %66'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,65 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%47
Güven60/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria için beklenen gol: 0,65.
  • İç sahada maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria için beklenen gol: 0,65.
  • İç sahada maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven75/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria için beklenen gol: 0,65.
  • İç sahada maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven66/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • Lazio için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • Lazio için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%52
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

UC Sampdoria — Lazio · Kuponperest